Reference

 

Lenka D. - Janské Lázně

Do posilovny jsem chodila nejdříve s kamarádkou. Bylo to fajn. Pokecaly jsme a protáhly těla. Jenže to bylo bez výsledků. Měla jsem pocit, že trávím ve fitku hodiny a hodiny a postava se nijak nezměnila. Přestala jsem tedy chodit cvičit a během roku jsem přibrala asi 10 Kg. Byla jsem z toho nešťastná. Pak jsem ale potkala bratránka Honzu, který s Filipem zhubnul za necelý rok neuvěřitelných 40 Kg. To mě nakoplo. Kontaktovala jsem Filipa a začala jsem chodit 4x - 6x týdně. Začala jsem pravidelně jíst a kila postupně ubývala. Během 4 měsíců bylo dole 10 kg. Kombinovala jsem fitko s thermoiodosalem u paní Tomášové, občas nízkosacharidová dieta a lipodex, což si myslím, že byla nejlepší kombinace. Hodiny s Filipem jsou pestré, zábavné, motivující a naprosto splňují svůj účel. Vřele doporučuji!

 

 

Milan M. - Trutnov

Posilování se věnuji 9 let. Poslední dva roky navštěvuji fit centrum Olymp. Cvičit chodím sám. Bohužel jsou cviky, u kterých nejsem schopen vidět své nedostatky, co se týče techniky. Filip mi pomohl, a díky jeho zájmu a všimavosti je výsledek perfektní. Rozhodl jsem se tedy, že s ním začnu spolupracovat, protože nedostatků je určitě víc. Po pár trénincích se mé výsledky opravdu zlepšily natolik, že si říkám, měl jsi to udělat už dávno. A proto ze své zkušenosti říkám - nechat si odborně poradit je k nezaplacení.

                                                                                                                                                                                                 

 

Lenka M. - Trutnov

Jako každá žena tak i já bojovala s nabranými kily po porodu. Proto když jsem se dostala ve volné chvíli do posilovny, snažila jsem se vystřídat všechny stroje a to s maximální zátěží co jsem zvedla. Výsledek? Týdení bolení svalů a to bylo tak všechno. Takhle bez výsledků to šlo skoro dva roky.Při mém dalším blbnutí na strojích jsem si všimla jedné paní u které neustále stál trenér Filip.Upravoval ji stroje, měnil zátěž, hlídal správné dýchání a držení těla.Mělo to hlavu a patu.A v tu chvíli jsem si řekla, že 
je čas na radikální změnu!A tak naše spolupráce v červnu roku 2010 začala. Dnes jsem s jeho individuálním cvičebním plánem spokojená.Výsledky vidím nejen já,ale i okoli, což mě žene stále kupředu..Chodím pravidelně 5x týdně a 9 kg už sebou nenosím.Pravidelné cvičení s Filipem a úprava stravy mě stále baví. Slova jako šmakoun a tofu už není sci-fi,ale naprostá součást jídelníčku. Od ledna začal s Filipem na sobě pracovat i manžel. Určitě bude s kvalitním přístupem osobního trenéra spokojený stejně jako já.

 

KRKONOŠSKÝ DENÍK - články z rubriky

 

Soutěžící Martina Petrášová: „Je prostě dobré míti svého Filipa…“


 

Sportovní centrum OLYMP Trutnov uspořádalo ve spolupráci s redakcí Krkonošského deníku v průběhu ledna a února letošního roku soutěž „HUBNĚTE S DENÍKEM“. A jak se zdá, soutěžící byli spokojeni…


 

Krkonošský deník, 7. ledna 2011

Olymp je pro návštěvníky sportovním nebem i rájem


Soutěžícím, kteří se přihlásili do „Hubněte s Deníkem“, se bude dva měsíce věnovat Filip Tomáš. „Má výborné výsledky, je milý, příjemný, lidi ho mají rádi a je s ním výborná spolupráce,“ říká Davídková.

(Martina Davídková – jednatelka Sportovního centra OLYMP Trutnov)


 

Krkonošský deník, 11. ledna 2011

Jak vypustit z hlavy problémy a stres


Trenér Filip Tomáš z Olympu je odhodlán se věnovat každému z nás v projektu individuálně. Mimochodem, je to velmi charismatický mladý sportovec, který se dokáže vcítit do problémů jednotlivce. Jeho snaha pomoci každému, kdo chce se sebou něco dělat, bez ohledu na věk a fyzický stav, z něj doslova vyzařuje“.

(Jana Mudrová, soutěžící, redaktorka, Krkonošský deník)


 

Krkonošský deník, 18. ledna 2011

Cvičení s Filipem soutěžící baví


Jsem moc spokojená, cvičit chodím třikrát týdně s Filipem, jednou týdně jdu na zumbu a jednou týdně chodím ráno na kardiocvičení. Zumba mě úplně nadchla, chodit se mnou tak budou i kamarádky.Cvičení s Filipem je fajn, sama bych se asi nedonutila“.

(Martina Petrášová, soutěžící)


Do posilovny se těším, cvičení s Filipem utíká rychle a navíc jsem ztratila 1,5 centimetru na objemu, takže jsem spokojená. Docela zvládám i kardiocvičení“.

(Miroslava Jasanská, soutěžící, redaktorka, Krkonošský deník)


Filip se jako obvykle vyptával na to, co jsem dělala o víkendu, co jsem jedla a pila. A já v pátek večer absolvovala hokejový ples a, řekněte, kdo by si nedal, vypila jsem docela dost bowle. Přesněji litr. Filip, když to slyšel, jen protočil oči a za „odměnu“ mi naordinoval po posilování na strojích třicet minut na stepperu, patnáct minut rychlostí 7, patnáct minut rychlostí 6. Asi jsem si to zasloužila.

Během té půl hodinky mě ale nenapadalo nic hezkého a Filipa jsem do konce tréninků nazývala malým tyranem. Ale co, dala jsem se na vojnu, tak musím bojovat a hlavně vydržet“.

(Miroslava Jasanská, soutěžící, redaktorka, Krkonošský deník)


 

Krkonošský deník, 25. ledna 2011

Soutěžící vstupují do třetího týdne projektu


Ve středu jsme měli speciál na nohy a já v pátek myslela, že do posilovny ani nedolezu. Dolezla. Filip mě trošku víc šetřil a já odcházela s lepším pocitem, než jsem přišla. Asi díky Filipovi. Vždycky ví, co je pro nás v tu chvíli nejlepší“.

(Martina Petrášová, soutěžící)


Nejhorší pro mě je stroj, kde musím ležet na břiše a nohama zvedat závaží, to fakt neudýchávám a mačkám si břicho a hrudník. Filip tedy nabídl jiné provedení cviku, ve stoje, a to je pro mě lepší. Hmotnostní úbytek se též objevuje, hlavně tuky začínají ubývat“.

(Jiří Říha, soutěžící)


 

Ve cvičení pokračují také redaktorky Deníku


Také jsem pochopila, že i malá chyba v dietě může všemu ublížit. Filip významně zvedl obočí, když jsem mu přinesla jídelníček: „Všechno dobrý,

ale co ten čtvrtek? Hanácký salát! Hermelín! I když byl syrový a bez ničeho. Víš, co je tam tuku? Pak tím zničíš několik dnů svého snažení!“ Chytal se trenér za hlavu.“

(Jana Mudrová, soutěžící, redaktorka, Krkonošský deník)


 

Krkonošský deník, 1. února 2011

Nově zařadili do programu powerjógu


Napravila jsem o víkendu v posilovně to, co jsem v týdnu zmeškala, a navíc se

od Filipa dozvěděla řadu věcí o sobě. Vyšetření přístrojem bodystat bylo hodně poučné hlavně ze zdravotních hledisek a různých upozornění, jak se mám ke svému tělu chovat“.

(Jana Mudrová, soutěžící, redaktorka, Krkonošský deník)


 

Krkonošský deník, 8. února 2011

Do konce soutěže zbývají necelé čtyři týdny


Co se týče cvičení na strojích v posilovně, tak jsem moc spokojená. Hlavně proto, že chodím za Filipem a dělám, co mi řekne. On přemýšlí za mě, jak mám

cvičit a na jakém stroji. … Ve cvičení s Filipem chci jinak určitě pokračovat i po ukončení soutěže, protože je prostě dobré míti „svého Filipa“ :-).“

(Martina Petrášová, soutěžící)


 


Krkonošský deník, 22. února 2011

Stále cvičí i redaktorky


Blíží se závěr, musím říct, že mi ta doba, po kterou projekt trvá, hrozně utíká. Naučila jsem se každou sobotu a neděli chodit do posilovny a mít nad sebou Filipa, tak trochu jako bič, který mne pohání pořád dopředu“.

(Jana Mudrová, soutěžící, redaktorka, Krkonošský deník)


 

Krkonošský deník, 8. března 2011

Pokud bude podobná akce, Olymp se do ní zase rád zapojí


Nevím, jestli se na základě článků v novinách zvedla Olympu návštěvnost, to se asi nedá takhle spočítat, ale minimálně trenérovi Filipovi Tomášovi to hodně pomohlo. A prostřednictvím něj tedy i nám. Určitě jsme zvolili správně, když jsme ze tří trenérů, které máme k dispozici, využili právě jeho schopností a šli do projektu s ním. Má totiž nejlepší výsledky. Měli jsme i dost ohlasů na soutěž“.

(Martina Davídková – jednatelka Sportovního centra OLYMP Trutnov) 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.