Všechny aktuality

Sem pište text

7.2.2016

Institut sportovního lékařství a zdravého životního stylu SUMMUS VITA s.r.o. vznikl v roce 2012 v Trutnově. Najdete nás ve sportovním centru Olymp, Náchodská 531, 541 03 Trutnov. Provádíme konzultace ohledně Vašeho zdravotního stavu a stravovacích návyků, zátěžové testy pro sportovce i nesportovce, fyzioterapetické výkony, tréninkové a kondiční plány dle individuálních požadavků a potřeb. Spolupracujeme také se sportovním psychologem v oblasti dispoziční diagnostiky pro vybraný sport. Naše služby mohou využívat jak profesionální sportovci, tak i sportovci rekreační, také nesportovci, děti i mládež. POZOR, ZMĚNA ADRESY - NYNÍ JSME VE SPORTCENTRU OLYMP, NÁCHODSKÁ 531, TRUTNOV Když změna, tak jedině k lepšímu... Jedno německé přísloví říká "změnit se a zlepšit se jsou dvě různé věci". Naše klinika v polovině srpna změnila adresu, když se přestěhovala do zrekonstruovaných a zmodernizovaných prostor sportovního centra Olymp (Náchodská 531, Trutnov). Rozhodně uděláme maximum pro to, aby v našem případě ono zmíněné přísloví neplatilo. Snažili jsme se a neustále se snažíme, aby změna k lepšímu byla viditelná už v momentě vašeho příchodu do sportovního centra, resp. do prostor kliniky. A nejen to... Tou druhou výraznou změnou k lepšímu by měla být mnohem rozsáhlejší a zejména do jednoho místa soustředěná nabídka profesionálních fitness služeb, včetně moderního vybavení a dalších nezbytných samozřejmostí s Institutem sportovního lékařství Summus vita pod "jednou střechou". Naším největším přáním je, abyste se u nás cítili příjemně, abyste v odpovídající kvalitě měli k dispozici vše, co pro své sportovní aktivity potřebujete a abyste se k nám rádi a pravidelně vraceli.

více informací

 
 
24.11.2015

1. VOZP (201) 2. ČPZP (205) 3. ZPMV (211) 4. RBP (213) 5. ZPŠ (209)

více informací

 
18.4.2015

Základní kurz MTC - pro sport, regeneraci a zdraví - Minimotion bar - moderní cvičební pomůcka

více informací

 
9.4.2015

Určen pro: trenéry, sportovce, maséry, fyzioterapeuty, zdravotníky, sportující veřejnost...

více informací

 
9.1.2015
- AKCE - AKCE - AKCE -

MĚŘENÍ SVALOVÉ SÍLY (IPN Back-check by Dr. Wolff) A MĚŘENÍ SLOŽENÍ TĚLA (přístroj BODYSTAT) LEDEN, ÚNOR, BŘEZEN - 50% SLEVA (2.290,- Kč 1.145,- Kč) - platí pro majitele jakékoli permanentky (vstupovky) do sportovního centra Olymp Trutnov

více informací

 
9.1.2015
Nabídka pro firmy a školy

SPORTOVNÍ AKCE A SPORTOVNÍ DNY...

více informací

 
6.1.2015
Fyzioterapie

Mgr. Richard Jisl Fyzioterapeut, lektor a učitel. Vede kurzy kineziologického tejpování v České a Slovenské republice. Zastupuje zde firmu Fysiotape a učí kurzy MTC(Medical Taping Concept). Jeden z nejzkušenějších terapeutů kineziologického tejpování v ČR. Provozuje soukromé nestátní zdravotnické zařízení a nestátní vzdělávací zařízení. Je mnohaletým lektorem, učitelem a terapeutem Kidokai Shiatsu. Brilantně kombinuje poznatky tradiční čínské medicíny a moderní medicínské trendy. Svou soukromou praxi provozuje v Jablonci nad Nisou, na pozvání jezdí lektorovat po celé ČR. Terapeutické ošetření provádí i v Praze a Brně.

více informací

 
 
10.11.2013
Spolupráce

Reklamní spolupráce...

více informací

 
7.11.2013
VIDEA

Nová sekce v levém menu: Fotogalerie - videa

více informací

 
3.11.2013
FOTO A VIDEO: Hokejisté absolvovali funkční testy

FOTO A VIDEO: Hokejisté absolvovali funkční testy dnes | Jan Hrabal TRUTNOV — Přidej! Makej! Pojď! Takové pokyny se rozléhaly v institutu zdravého životního stylu a sportovního lékařství SUMMUS VITA v Trutnově během minulého týdnE. Hokejisté HC ČSOB Pojišťovna Pardubice zde absolvovali funkční testy, aby si ověřili sportovní výkonnost na začátku suché fáze letní přípravy.

více informací

 
7.5.2013
Zákon o specifických zdravotních službách

§ 51 Posuzování zdravotní způsobilosti ke vzdělávání, k tělesné výchově a sportu.

více informací

 
11.4.2013
AKCE DO 30.4.2013

Pro držitele permanentek do sportovního centra OLYMP 15% sleva na veškeré služby institutu SUMMUS VITA.

více informací

 
12.3.2013
Novinka! MetaLyzer 3B - 4. generace

1. přístroj v České republice a jeden z mála v Evropě!...

více informací

 
7.3.2013
!!! UNIKÁTNÍ VÝSLEDKOVÉ PROTOKOLY !!!

Dr. Wolff. IPN Back Check

více informací

 
28.2.2013
Novinka!

2. přístroj v České republice Dr. Wolff. IPN Back Check je diagnosticko-screeningový přístroj vytvořený pro rehabilitace a preventivní vyšetření funkčního stavu svalstva.

více informací

 
 
Tříměsíční konzultační kurz

Chceme, abyste se naučili správně jíst, cvičit a získali užitečné informace o zdravém životním stylu...

více informací

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.