13. 10. 2022

Informace

Dobrý den, děkujeme za vyplnění objednávkového formuláře,
tímto potvrzujeme přijetí objednávky a její zpracování.

 

DŮLEŽITÉ INFORMACE:

1) Rezervace musí být uhrazena do tří dnů od okamžiku vytvoření rezervace (tzn. v momentě, kdy vám přijde rezervace s konkrétním termínem a časem, máte tři dny na úhradu), odkaz na platební bránu najdete již ve zmíněném emailu s rezervací.

1) Děti do 15-ti let vyšetřeni jen za přítomnosti svého rodiče / zákonného zástupce.

2) Nezletilí nad 15 let vyšetřeni jen za přítomnosti svého rodiče / zákonného zástupce – nebo s písemným souhlasem svého rodiče / zák. zástupce – viz. ke stažení: (https://www.summusvita.cz/ke-stazeni/).

3) Na vyšetření si s sebou vezměte sportovní oblečení, čistou sportovní obuv, ručník a pití. (cca 24 hodin před zátěžovým vyšetřením se nedoporučuje sportovat).

4) Vyšetřovaný sportovec se dostaví zdráv, bez teplot, bez infekce dýchacích cest a ne po těžkém fyzickém výkonu. Toto je důležité z důvodů správného posouzení tělesné zdatnosti sportovce.

5) Pozvánku na sportovní prohlídku rozesíláme ke konci předchozího měsíce (Příklad: Zvolím si termín vyšetření (měsíc) – Listopad 2022, pozvánku dostanu v průběhu posledního týdne v říjnu 2022).

6) Na vyšetření se dostavte 10 – 15 minut před plánovanou dobou začátku vyšetření.

7) Možnost platby přes BenefitPlus. Na stránkách BenefitPlus si v databázi služeb vyhledejte: SUMMUS vita s.r.o. Institut sportovního lékařství (Poukázka na zdravotní péči) a vytvořte objednávku v hodnotě dle Vašeho přání.
Ceník služeb zde: https://www.summusvita.cz/cenik/cenik-sportovni-lekarstvi/
(při platbě přes BenefitPlus přičítáme + 15%).