6. 3. 2020

Informace

1) Děti do 15-ti let vyšetřeni jen za přítomnosti svého rodiče / zákonného zástupce

2) Nezletilí nad 15 let vyšetřeni jen za přítomnosti svého rodiče / zákonného zástupce – nebo s písemným souhlasem svého rodiče / zák. zástupce – viz. ke stažení: (https://www.summusvita.cz/ke-stazeni/)

3) Na vyšetření si s sebou vezměte sportovní oblečení, čistou sportovní obuv, ručník a pití. (cca 24 hodin před zátěžovým vyšetřením se nedoporučuje sportovat)

4) Vyšetřovaný sportovec se dostaví zdráv, bez teplot, bez infekce dýchacích cest a ne po těžkém fyzickém výkonu. Toto je důležité z důvodů správného posouzení tělesné zdatnosti sportovce.

5) Na vyšetření se dostavte 10 – 15 minut před plánovanou dobou začátku vyšetření.

6) Možnost platby přes BenefitPlus. Na stránkách BenefitPlus si v databázi služeb vyhledejte: SUMMUS vita s.r.o. Institut sportovního lékařství (Poukázka na zdravotní péči) a vytvořte objednávku v hodnotě dle Vašeho přání. Ceník služeb zde: https://www.summusvita.cz/cenik/cenik-sportovni-lekarstvi/
(při platbě přes BenefitPlus přičítáme + 15%).

7) Příspěvky zdravotních pojišťoven na sportovní prohlídky pro rok 2020 zde: https://www.summusvita.cz/cenik/prispevky-zdravotnich-pojistoven-na-sportovni-prohlidky-pro-rok-2018/