10. 11. 2018

Bicyklové ergometry

Bicyklové ergometry


V současné době je ve světě používáno více jak 40.000 ergometrů Ergoline na klinikách, v soukromých praxích, sportovních centrech a rehabilitačních zařízeních. Díky své kvalitě, atraktivnímu designu a bezporuchovému provozu se ergometry zn. Ergoline staly již – v České i Slovenské republice – nepsaným standardem. Vysoká variabilita modelové řady ergoselect uspokojí i ty nejnáročnější požadavky zákazníků napříč celým spektrem.

 

 

 

 

 

Běhací pásy

Běhací pásy Lode využívají k zajištění spolehlivosti, přesnosti, bezporuchovosti a bezpečnosti vyšetřovaných pacientů nejnovější principy a technologie. Široké portfolio běhacích pásů Lode umožňuje využití napříč oblastmi kardiologie, kardiovaskulární rehabilitace, rehabilitace i sportu.

  • rozměry pásu od 150 x 50 cm
  • nastavitelná rychlost od 0,1 km/hod. (Valiant Rehab) až do 40 km/hod. (Katana Sport 40) – sklon 0 až 25%, včetně nastavení negativního sklonu
  • hmotnost vyšetřovaných osob až 225 kg
  • bezpečnostní prvky
  • speciální provedení pro děti, sportovce, vozíčkáře, rehabilitující pacienty
  • příslušenství (postranní zábradlí, nástupní plocha, bezpečnostní konzole proti pádu, systém podpory tělesné hmotnosti, snímač TF, …)

 

 

 

 

 

 

Certifikáty, servis

Společnost COMPEX MEDICAL SERVICE, s.r.o. pro své zákazníky zajišťuje komplexní záruční a pozáruční servis – opravy, kalibrace, ověření, bezpečnostně technické kontroly, ekologickou likvidaci. Pro zkvalitnění a zjednodušení pozáručního servisu nabízíme svým zákazníkům před uplynutím záruční doby uzavření některého typu servisní smlouvy. V rámci péče o přístroje doporučujeme a zajišťujeme pracovníky našeho servisního oddělení provedení bezpečnostně technické kontroly (dle zákona č. 346/2003, Sb.). Naše společnost dále spolupracuje s řadou autorizovaných metrologických středisek (AMS), jejichž prostřednictvím vám nabízíme metrologické ověření přesnosti stanovených měřidel a zařízení podléhajících pravidelným metrologickým prohlídkám – např. tonometry, váhy, teploměry, atd.

Jsme vlastníkem řady certifikátů od předních světových výrobců zdravotnické techniky jako např. Cortex, Lode, Ergoline, Boso, SunTech, Medset a dalších. Certifikáty jsou podpořeny mnohaletými praktickými zkušenostmi našich pracovníků při řešení konkrétních technických problémů u zákazníků. Díky těmto předpokladům jsme schopni poskytovat kvalitní poradenské a konzultační služby, na jejichž základě se snažíme usnadnit provoz každodenní praxi našich zákazníků.